+420 725 202 202 (CZE, ENG) +420 725 203 203 (CZE) info@desireclub.cz Pilská 20, Praha 14Vítejte na stránkách moderního soukromého wellness - swingers klubu, který Vás přivítá svou otevřeností, milým a přátelským přístupem ...

Více zde


Užijte si večer na plný pecky při poslechu či tanci v rytmu světových hitů ...

Více zde


Na baru si nechte namíchat drink, alko či nealko podle nálady a chuti ...

Více zde


Součástí našeho wellness je i moderní whirlpool s color terapií pro pět osob ...

Více zde


V herně si pak můžete dopřát relaxaci se vším všudy ...

Více zde


BDSM koutek je připraven k Vašim tajným přáním a touhám ...

Více zde


V našem klubu se můžete ohřát ve dvou saunách Infra a Finské ...

Více zde

Vítejte na stránkách

SWINGERS DESIRE & WELLNESS KLUBU

...Soukromý moderní swingers-wellness klub rodinného typu s domácí atmosférou a příjemným personálem. U nás se budete cítit jako doma...
Nabízíme možnost odpočinku a relaxace. Klub je určen pro páry, ženy i muže starší osmnácti let.

Více zde


Nejbližší akce klubu


OTEVŘENO - ČTVRTEK až NEDĚLE (4 dny v týdnu)Aktuality

03.01.2024

ZMĚNA TELEFONNÍCH ČÍSEL
Nově nás teď můžete kontaktovat na číslech: 725 202 202 (CZE), 725 203 203 (ENG, CZE).

Program pro rok 2024 je již zveřejněn až do 30.06. 2024 v sekci AKCE KLUBU. Můžete se tak těšit na mnoho nových a zajímavích klubových akcí, které "okoření" Vaši mysl a sexuální apetit. Novinkou pro Vás jsou pravidelné měsíční akce s názvem LIVE in DESIRE, kdy se můžete těšit na zajímavého hosta ze světa kultury se svým živým vystoupením.

26.02.2024

ROZPOZNÁVACÍ NÁRAMKY
Od 01.03. pro ženy a páry k dispozici rozpoznávací svítící náramky! Co toto znamená? Pokud bude mít náramek na ruce muž z páru - chtějí se seznámit se ženou. Pokud bude mít svítící náramek na ruce žena z páru (toto platí i pro samotné ženy) - chtějí se seznámit s mužem. Pokud budou mít náramek oba - chtějí se seznámit s párem. V případě, že nebudou mít žádný náramek, chtějí si užít večer pro sebe a nebo se teprve rozhodují.
Prosíme samotné pány, aby toto znamení u párů sledovali, respetovali jej a vyhnuli se tak případnému foux pas.

Kalendář akcí
Plán klubu

Po kliknutí myší na plánek se Vám zobrazí požadované místo i s krátkým popisem. Nahlédněte k nám ...


Vstup

Vstup do klubu se nachází v podsklepených prostorech zadní části domu na adrese Pilská 20/2. Po příchodu do klubu budete přivítáni a seznámeni s pravidly klubu.

prohlédnout

Whirlpool

Vstup k vířivce je kolem baru. Voda je pravidelně kontrolována, čištěna výkonnou pískovou filtrací a teplota je nastavena na 35°C.

prohlédnout

Bar

Při vstupu do klubu na Vás v pravé části čeká malý útulný bar s příjemnou obsluhou. Zde si můžete objednat nápoje či zakoupit malé občerstvení.

prohlédnout

Šatny a sociální zařízení

V klubu najdete dvě šatny jak pro ženy a páry, tak samostatně pro muže. Součástí pánské šatny je sprcha a toaleta. Ženy mají toaletu a sprchu odděleně.

prohlédnout

Finská sauna

Finská sauna pro deset osob s teplotou 90°C, relaxační lůžko, 2x sprcha se závěsným vědrem na polévání.

prohlédnout

Infra sauna

Naše Infra sauna s kapacitou 7 osob je vyrobena na míru jak z borového dřeva tak ze dřeva Abachy. Působením šesti velkých zářičů vyhřejeme saunu na 50 C.

prohlédnout

Společenská místnost

Největší místností našeho klubu je společenská místnost pro cca 55 osob. Součástí této místnosti je vyvýšené relaxační lůžko, parket s tyčí na Poledance a velké akvárium.

prohlédnout

Raut - občerstvení

Součástí každé akce je pro Vás připraveno malé pohoštění. Teplá a studená kuchyně. Další možností je pak, objednat si přímo jídlo z restaurace nad klubem.

prohlédnout

Couples rooms

Tyto dvě samostatně oddělené místnosti jsou určeny pouze pro páry, případně pro pár s mužem. Kapacita je maximálně celekm 4-5 párů.

prohlédnout

Playing rooms

Největší hrací místnost s kapacitou cca 10-15 párů. Do této místnosti mohou též samotní muži. Některé části jsou uzamykatelné s okenními průhledy.

prohlédnout

Kuřárna

Kapacita kuřárny cca 10 osob, sezení pro 6 osob, 4 výkonné větráky. V kuřárně jsme instalovali elektrická krb s plamenem. V zimě hřeje a v létě si můžete vychutnat pohled do plamínků.

prohlédnout


O nás

V našem swingers klubu "DESIRE" najdete na ploše 270 m2, dvě šatny, bar, osvětlenou whirlpool pro pět osob, finskou saunu pro deset osob, infrasaunu pro šest osob, společenskou místnost s raut koutkem, parket s tyčí na Poledance a velkou TV s erotickým programem. Pro Vaše hrátky jsou připraveny uzamykatelné místnosti pro páry, hrací místnost s kinem, BDSM koutek, Glory-Hole, uzavíratelné vězení, uzamykatelný domeček pro pár vyžadující soukromí a další relaxační části. Prostory klubu jsou klimatizované a vybaveny aromatickými difuzéry pro příjemnou a osvěžující vůni. Více informací se dozvíte v sekci GALERIE..


více


Potřebujete poradit?

Na stránce níže najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky našich nových zákazníků kteří se chtějí stát aktivními členy SWINGERS komunity.


často kladené otázky