+420 725 202 202 (CZE, ENG) +420 725 203 203 (CZE) info@desireclub.cz Pilská 20, Praha 14

Členství v klubu

1

Členem klubu

se může stát pár (muž se ženou,  žena se ženou, samotná žena , samotný muž) starší 18 let. 2

Vstup do klubu

je umožněn pouze po uhrazení členského příspěvku, který je splatný buď před vstupem nebo při odchodu z akce.3

Podmínky členství

Členové klubu jsou vázáni dodržováním klubových pravidel včetně provozního řádu, které jsou k nahlédnutí u vstupu do klubu. 

Co můžete v našem klubu očekávat?

V našem wellness - swingers klubu "DESIRE" najdete na ploše 270 m2, dvě šatny, bar, osvětlenou whirlpool pro pět osob, finskou saunu pro deset osob, infrasaunu pro šest osob, společenskou místnost s raut koutkem, 1x tyč na Poledance a velkou TV s erotickým programem, couples rooms, kino pro 20 osob, klec a malou uzamykatelnou místnost pro pár vyžadující soukromí a další relax prostory, které jsou navíc klimatizovány. Prostory klubu jsou vybaveny aromatickými difuzéry pro příjemnou a osvěžující vůni. Více informací se dozvíte v sekci GALERIE.

Po příchodu do našeho klubu budete přivítáni, seznámeni s pravidly klubu. Po zaplacení členského příspěvku (platba prozatím pouze v hotovosti - ATM ZDE), dostanete klíče od šatní skříňky kde si odložíte civilní oděv. V každé skříňce máte k dispozici větší osušku (70x140 cm), dále také je možné si zakoupit jednorázové přezuvky (pantofle), doporučujeme však mít vlastní. Poté se můžete volně pohybovat v celém klubu bez omezení, konzumovat připravené nápoje a občerstvení ve formě švédského stolu (podle klubové akce). Ve společenské místnosti i v ostatních prostorech klubu je zakázáno kouřit tabák či jiné např. omamné látky. Ke kouření tabákových výrobků můžete využít kuřárnu, která se nachází na úplném konci klubu. Do hrací místnosti a relaxačních částí (např. wellness) vstupujte bez svrchního oděvu, povoleno je spodní prádlo, ručník, osuška, župan a přezuvky. K dispozici pak všude máte dostatek kondomů, lubrikanty, papírové ubrousky i dezinfekční přípravky. Prosíme o dodržování osobní hygieny a čistoty v klubu. 
Více odpovědí k dotazům naleznete zde : FAQ

Otevírací doba swingers klubu je vždy uvedena u akce (viz. Akce klubu) a prosíme návštěvníky aby jej dodržovali. Děkujeme

 


               

Motto

Wellness pro nás není jen prací, ale i způsob života.

Ivana Wong

Stres je nepřirozenou a naučenou součástí našeho života. Našim cílem by mělo být nepřipouštět si ho tolik k tělu a vyhýbat se mu. ...proto je třeba relaxovat.

Patrick Pool

Jsou lidé kteří říkají, že odpočinek je jenom lenošení, které nic nepřináší. Opak je však pravdou.

Patrick Pool

Žárlivost je nespolehlivější motor nevěry.

Miroslav Plzák

Sex je cena, kterou ženy platí za manželství. Manželství je cena, kterou muži platí za sex.

Radim Uzel