+420 725 202 202 (CZE, ENG) +420 725 203 203 (CZE) info@desireclub.cz Pilská 20, Praha 14

Fotogalerie klubu

Příjezd k nám-venkovní část

Náš klub se nachází v klidné vilové zóně městské části Hostavice na Praze 9. Dostanete se k nám jak autem, tak autobusem MHD.

Více

Vstupní prostory klubu (22 m2)

Celkové prostory klubu jsou situovány ve sklepní části domu. Při příchodu si můžete odložit obuv do vytápěného botníku.

Více

Bar (15 m2)

Náš bar není velký, ale najdete zde základní vychlazené i nechlazené nápoje. Prodáváme zde malé občerstvení k pivu či vínu.

Více

Šatny a sociální zařízení (35 m2)

Nově vybudoované šatny jsou samostatně odďělené pro ženy/páry a muže. Skříňky jsou prostorné s botníky. Najdete zde též sociální zařízení a sprchy.

Více

Whirlpool - zázemí (18 m2)

V samostatně odďelené části klubu najdete moderní whirlpool pro pět osob s LED podsvícením. Najdete zde malé lůžko, samostatné sociální zařízení a sprchu.

Více

Finská sauna - zázemí (16 m2)

Další samostatnou částí klubu je finská sauna vyhřátá na 70-80 C s odpočinkovou zónou a sprchou (galerie se připravuje). Kapacita sauny je 5-6 osob.

Více

Infra-sauna (3 m2)

Moderní prosklená infra-sauna je určena pro 6 osob a je situována na samém konci klubu. Vstup do sauny je z chodby samostatně. Součástí infrasauny je Chromoterapie, neboli terapie světlem / Barvou. Saunu vyhříváme na 40-50 C.

Více

Společenská místnost (70 m2)

Největší místnost v našem klubu s kapacitou 30 osob. Zde se můžete osvěžit, dát si něco k zakousnutí, poslechnout hudbu či si zatančit na malém provizorním parketu. Nechybí zde TV, relaxační lůžka, křesla, stolky či chromové tyče na PoleDance.

Více

Relaxační prostory (60 m2)

Relexační ptostory jsou nejdůležitější částí našeho klubu. Najde zde jak kino v lůžkové úpravě pro 16-25 osob, masérnu, dvě samostatné Mans´room, prostory s GloryHoles ("díry - domečky") tak BDSM místnost s dřevěným křížem, křeslem a pouty.

Více

Kuřácké prostory (7 m2)

Nově vybudovaná zateplená kuřárna s výkonným odvětráním, elektrickým krbem a pěti popelníky. Místnost má kapacitu cca 10 osob.

Více

RAUT - Občerstvení

Součástí ceny za vstup do klubu máte zdarma k dispozici teplý a studený bufet, ovoce, pečivo.

Více