+420 702 900 290 (CZE) | +420 607 904 127 (ENG/DE/CZE) | info@desireclub.cz Pilská 20, Praha 14

SWINGERS - WELLNESS DESIRE volá S.O.S.


PODĚKOVÁNÍ

Vážení zákazníci, chtěli bychom touto cestou poděkovat všem našim fanouškům, kteří nás svým příspěvkem podpořili v CROWDFUNDINGOVÉM projektu na HITHIT. Bohužel se nám společně nepodařilo vybrat požadovanou cílovou částku, a tak se podle pravidel HITHITu, vrací všechny peníze zpět, Vám přispěvovatelům.


SOUHRN

Díky Vašim příspěvkům se podařilo vybrat 36% z požadované částky, celkem tedy 43.239,-Kč. Někteří z Vás dokonce přispěli i opakovaně za což Vám patří velký dík!


JAK JSME PROJEKT PROPAGOVALI?

Projekt jsme společně s naší tváří klubu Florane Russel propagovali na sociálních sítích, kde jsme oslovili celkem přes 90 tis. sledujících!
Na kanále YouTube shlédlo naše propagační video 77 osob. Dále jsme napřímo emailem oslovili celkem 260 našich zákazníků. Na erotických portálech a sítích jsme o projektu informovali 2.400 fanoušků.


ZÁVĚR

Celkem tedy náš projekt mohlo vidět kolem 93 tisíc potencionálních přispěvovatelů. Do projektu HITHIT přispělo 40 osob. Tzn. že projekt zaujal a svým příspěvkem nás podpořilo 0,043% lidí.________________________________________________________________________________

Situace kolem koronaviru (COVID 19) je stále pro náš klub nepříznivá a vyhlídky na otevření jsou prozatím v nedohlednu. Za celou dobu pandemii v ČR jsme již měli uzavřeno celých osm měsíců!

OBRACÍME SE PROTO OPĚT NA VÁS, NAŠE FANOUŠKY a STÁLÉ ZÁKAZNÍKY, ZDA BY JSTE NÁS PODPOŘILI JAKÝMKOLIV PŘÍSPĚVKEM a to přímo na náš účet u banky:

Raiffeisen Bank
> 995316002/5500 <
- Do poznámky k platbě můžete uvést např. > Podpora pro klub, Dar, nebo Vaše jméno či přezdívku<


Dále je možné přispět ONLINE prostřednictvím platební brány PAYPAL
(Tento způsob je pro Vás jednodušší, bezpečnější a rychlejší!)

Klikněte na tlačítko ZDE________________________________________________________________________________

Jako poděkování pro všechny přispěvovatele, budeme každý měsíc připravovat speciální DELUXE párty - která bude pouze pro zvané! Každý, kdo přispěl (jakoukoliv částkou), automaticky získává speciální klubovou kartu, díky které se může těchto akcí přednostně zúčastnit. Více informací v odkazu níže:
D E L U X E párty

Děkujeme a moc si vážíme Vaší pomoci!

________________________________________________________________________________
Můžete nás též podpořit zakoupením VSTUPNÍHO VOUCHERU na DELUXE PÁRTY.
Bližší informace se dočtete ZDE
Předem děkujeme a již teď se těšíme na shledanou v našem klubu...